Štát
Súťaž
Skupina
Trieda
Strata
 

Por. Št. č. Jazdec / Automobil Štát Trieda 1. jazda 2. jazda Spolu Strata km/h
Rank St. n. Driver / Car ASN Class 1st Heat 2nd Heat Total time Difference Speed
1 9 FAGGIOLI Simone
Norma M20 FC
ITA E2‑SC-3000 2:10,515 2:18,447 4:28,962   187,840
2 1 MERLI Christian
Osella FA30 Zytek LRM
ITA D/E2‑SS-3000 2:11,125 2:33,004 4:44,129 15,167 186,967
3 17 VONDRAK Petr
Osella PA21S Evo
CZE E2‑SC-2000 2:27,166 2:32,663 4:59,829 30,867 166,587
4 2 LAMPERT Christoph
Osella FA 30
AUT D/E2‑SS-3000 2:19,737 2:42,427 5:02,164 33,202 175,444
5 11 NEVĚŘIL Dušan
Norma M20 FC
CZE E2‑SC-3000 2:24,582 2:37,714 5:02,296 33,334 169,565
6 16 TRNKA Petr
Ligier JS53 Evo2 LRM
CZE E2‑SC-2000 2:30,611 2:33,794 5:04,405 35,443 162,777
7 33 RYBNÍČEK Marek
McLaren F1 Evo
CZE E2‑SH-3000 2:32,201 2:33,477 5:05,678 36,716 161,076
8 12 VÍTEK Petr
Osella PA 30
CZE E2‑SC-3000 2:29,037 2:39,975 5:09,012 40,050 164,496
9 39 CVRČEK Věroslav
Škoda Fabia S2000
CZE E1+2000 2:33,584 2:35,786 5:09,370 40,408 159,626
10 3 DEGASPERI Diego
Osella FA30 Zytek
ITA D/E2‑SS-3000 2:21,641 2:54,529 5:16,170 47,208 173,085
11 34 MICHL Dan
Lotus Elise
CZE E2‑SH-3000 2:37,256 2:38,987 5:16,243 47,281 155,899
12 26 DROTÁR Igor
Škoda Fábia R5 DTRi
SVK E2‑SH-6500 2:37,878 2:38,531 5:16,409 47,447 155,284
13 14 BOUDUBAN Fabien
Norma M20 FC
SUI E2‑SC-3000 2:32,424 2:45,348 5:17,772 48,810 160,841
14 15 MADRIAN Ferdinand
Norma M20 FC
AUT E2‑SC-3000 2:42,120 2:45,643 5:27,763 58,801 151,221
15 31 NAGY Norbert
BMW M3 E90
HUN E2‑SH-6500 2:45,796 2:44,099 5:29,895 1:00,933 149,398
16 19 CHUDOBA Zdeněk
Norma M20 F
CZE E2‑SC-2000 2:43,044 2:49,056 5:32,100 1:03,138 150,364
17 27 PAILER Felix
Lancia Integrale Evo
AUT E2‑SH-6500 2:46,590 2:47,588 5:34,178 1:05,216 147,164
18 20 NOVICKÝ Michal
Ligier JS49 Honda
CZE E2‑SC-2000 2:46,262 2:48,324 5:34,586 1:05,624 147,454
19 63 MILOŇ Jan
McLaren 650S GT3
SVK GT+3000 2:43,690 2:51,474 5:35,164 1:06,202 149,771
20 4 VONDRÁK Martin
Tatuus Formula Masters
CZE D/E2‑SS-2000 2:36,624 3:03,498 5:40,122 1:11,160 156,528
21 44 KUKUČKA Tomáš
Mitsubishi Lancer Evo IX
SVK E1+2000 2:52,895 2:50,221 5:43,116 1:14,154 144,025
22 5 FERSTL Christian
Formula Tatuus NTF S2000
AUT D/E2-2000 2:43,874 3:05,561 5:49,435 1:20,473 149,603
23 30 KRAMPOTA Ivo
BMW M3 E36
CZE E2‑SH-6500 2:55,903 2:57,154 5:53,057 1:24,095 139,372
24 83 JURENA Peter
Mitsubishi Lancer Evo IX
SVK N+3000 2:54,502 2:58,770 5:53,272 1:24,310 140,491
25 42 LIPTÁK Ján
Subaru Impreza
SVK E1+2000 2:55,673 2:59,336 5:55,009 1:26,047 139,555
26 84 FUSKO Tomáš
Mitsubishi Lancer Evo IX
SVK N+3000 2:56,760 2:58,839 5:55,599 1:26,637 138,697
27 7 NECKÁŘ Libor
Tatuus Master LNR EVO
CZE D/E2‑SS-2000 2:47,945 3:07,692 5:55,637 1:26,675 145,976
28 82 MIGLIUOLO Antonino
Mitsubishi Lancer Evo IX
ITA N+3000 2:56,482 2:59,782 5:56,264 1:27,302 138,915
29 81 VAVŘINEC Tomáš
Mitsubishi Lancer Evo IX
CZE N+3000 2:55,803 3:01,202 5:57,005 1:28,043 139,452
30 48 DUBOCZI Jaroslav
Seat Leon Supercopa TDI
SVK E1-2000 2:58,617 3:00,516 5:59,133 1:30,171 137,255
31 8 JUHAS Martin
Tatuus FR2000
SVK D/E2‑SS-2000 2:55,117 3:06,294 6:01,411 1:32,449 139,998
32 113 HLAVINKA ml. Josef
Tomis 99-04
CZE E2H‑SS-1400 2:50,890 3:10,820 6:01,710 1:32,748 143,461
33 45 ANČÍK František
BMW E36
CZE E1+2000 3:00,470 3:02,791 6:03,261 1:34,299 135,845
34 80 MAJERČÁK Vlastimil
Ford Fiesta R5
SVK S20-3000 3:00,220 3:04,666 6:04,886 1:35,924 136,034
35 54 ČAMBAL Mojmír
Citroen Saxo VTS
SVK E1-1600 3:03,101 3:02,237 6:05,338 1:36,376 134,528
36 55 DOHNÁLEK Josef
Citroen C2 VTS
CZE E1-1600 3:02,641 3:03,688 6:06,329 1:37,367 134,231
37 110 HLAVINKA st. Josef
Lotus Opel
CZE E2H‑SS-2000 3:03,104 3:03,488 6:06,592 1:37,630 133,891
38 23 BOUVIER Christian
Wolf GB08
FRA CN-2000 3:01,210 3:06,367 6:07,577 1:38,615 135,291
39 79 MUTNANSKY Ivan
Mitshubishi Lancer Evo X R4
SVK S20+3000 3:04,474 3:05,435 6:09,909 1:40,947 132,897
40 50 KRIVÁK Stanislav
Peugeot 306
SVK E1-2000 3:03,342 3:06,621 6:09,963 1:41,001 133,717
41 109 KOPEČEK Jiří
Formule Opel Lotus
CZE E2H‑SS-2000 3:02,903 3:08,994 6:11,897 1:42,935 134,038
42 67 VOJACEK Lukas
Subaru Impreza WRX STi
CZE A+3000 3:06,554 3:07,313 6:13,867 1:44,905 131,415
43 56 DEMETER Matej
Citroen Saxo VTS
SVK E1-1600 3:05,985 3:08,107 6:14,092 1:45,130 131,817
44 21 KRÁČMAR Zdeněk
Demon Car CM 1000
CZE E2‑SC-1400 3:05,200 3:09,151 6:14,351 1:45,389 132,376
45 69 ZUURBIER Luca
Honda Civic Type-R (EP3)
ITA A-2000 3:06,341 3:08,847 6:15,188 1:46,226 131,565
46 66 KMÍNEK Zdeněk
Nissan Lamborghini Gallardo
CZE GT+3000 3:04,652 3:10,935 6:15,587 1:46,625 132,769
47 77 HERNÁDI László
Mitsubishi Lancer Evo IX R4
HRV S20+3000 3:08,559 3:08,795 6:17,354 1:48,392 130,018
48 32 FILLOVÁ Kristýna
Mitsubishi Evo Black
CZE E2‑SH+2000 3:06,407 3:11,348 6:17,755 1:48,793 131,519
49 70 DĚDEK David
Alfa Romeo 147 2,0 TS
CZE A-2000 3:09,038 3:10,197 6:19,235 1:50,273 129,688
50 64 JERMAN Martin
Lamborghini Huracan GT3
CZE GT+3000 2:54,192 3:27,829 6:22,021 1:53,059 140,741
51 52 ŠUTLAK Miroslav
Škoda Fabia
SVK S20-2000 3:10,011 3:12,492 6:22,503 1:53,541 129,024
52 6 DVOŘÁK Pavel
Martini 037/F2
CZE D/E2‑SS-2000 3:03,014 3:19,593 6:22,607 1:53,645 133,957
53 36 OŠMERA Jiří
VW Scirocco
CZE E2‑SH-2000 3:07,319 3:15,403 6:22,722 1:53,760 130,878
54 57 PURŠ Patrik
Honda Civic
SVK E1-1600 3:08,376 3:14,549 6:22,925 1:53,963 130,144
55 25 FERSTL Sigrid
PRC S5
AUT D/E2-2000 3:12,499 3:11,265 6:23,764 1:54,802 128,178
56 71 ČAMBÁLIK Bohumír
Honda Civic Type-R
SVK A-2000 3:11,636 3:12,779 6:24,415 1:55,453 127,930
57 115 ŽÁČEK Petr
Audi Sport Quattro S1
CZE E1H+2000 3:09,511 3:15,202 6:24,713 1:55,751 129,365
58 75 PAVLÍK Denis
Peugeot 208 R2 Vti
SVK A-1600 3:11,484 3:14,420 6:25,904 1:56,942 128,032
59 89 DEME Jozef
Mitsubishi Lancer Evo IX
SVK N+2000 3:12,213 3:14,947 6:27,160 1:58,198 127,546
60 43 ČIKOR Radomír
Mitsubishi Lancer Evolution 9
SVK E1+2000 3:14,964 3:13,241 6:28,205 1:59,243 126,867
61 65 MALÝ Jaromír
Nissan 350Z Fairlady
CZE GT+2000 3:15,469 3:13,659 6:29,128 2:00,166 126,594
62 136 NOVÁK Marek
Honda CBR RR 600 SprintCar
CZE Sprint Car-600 3:10,379 3:19,220 6:29,599 2:00,637 128,775
63 119 BOHÁČ Milan
Renault Clio
CZE E1H-2000 3:14,274 3:18,620 6:32,894 2:03,932 126,193
64 135 PRAŽÁK Jiří
Suzuki Swift
CZE E1H-1400 3:13,583 3:19,364 6:32,947 2:03,985 126,643
65 128 HORT Martin
Peugeot 106
CZE E1H-1600 3:13,859 3:19,351 6:33,210 2:04,248 126,463
66 18 SURÓWKA Jaroslav
Norma M20
CZE E2‑SC-2000 3:40,970 2:52,686 6:33,656 2:04,694 141,969
67 88 KEKEŇÁK Marián
Mitsubishi Lancer Evo IX
SVK N+2000 3:14,203 3:19,547 6:33,750 2:04,788 126,239
68 117 VYMETAL Lubomír
BMW M3 E46
CZE E1H+2000 3:10,834 3:27,027 6:37,861 2:08,899 128,468
69 41 HELGERT Tamás
BMW E46 M3
HUN E1+2000 3:17,436 3:21,334 6:38,770 2:09,808 124,172
70 122 MALÍK Lukáš
VW Golf I GTI
CZE E1H-2000 3:17,218 3:21,996 6:39,214 2:10,252 124,309
71 131 STUDENÝ Lukáš
Škoda 110R
CZE E1H-1400 3:15,097 3:26,849 6:41,946 2:12,984 125,661
72 127 TOMEČEK Lukáš
Škoda Fabia
CZE E1H-1600 3:14,658 3:27,826 6:42,484 2:13,522 125,944
73 99 ZMEŠKAL Miloš
Ralt 032
CZE HK3-2000 3:19,963 3:22,769 6:42,732 2:13,770 122,603
74 95 FUSKO Frantisek
Seat Leon Tdi
SVK N-2000 3:19,285 3:26,631 6:45,916 2:16,954 123,020
75 118 MÜLLER Lukáš
Škoda Octavia Cup
CZE E1H-2000 3:19,653 3:27,019 6:46,672 2:17,710 122,793
76 94 SVEC Dusan
Seat Leon Tdi
SVK N-2000 3:22,828 3:26,552 6:49,380 2:20,418 120,871
77 601 ZEŤÁK Dennis
Opel Corsa C
SVK NP1-1400 3:22,101 3:27,951 6:50,052 2:21,090 121,306
78 101 KMEŤ František
Metalex MTX 1-03
SVK HK3-1300 3:19,748 3:30,835 6:50,583 2:21,621 122,735
79 93 LOVÁSZ Zoltán
Peugeot 206
SVK N-2000 3:23,572 3:27,533 6:51,105 2:22,143 120,429
80 90 KACVINSKY Andrej
Renault Clio RS
SVK N-2000 3:24,139 3:28,739 6:52,878 2:23,916 120,095
81 62 MACHOVÁ Tereza
Suzuki Swift
CZE E1-1400 3:22,639 3:31,810 6:54,449 2:25,487 120,984
82 61 HÚSKA Marek
Škoda Felicia
SVK E1-1400 3:26,759 3:28,555 6:55,314 2:26,352 118,573
83 100 GÄNSDORFER Aleš
Formule MTX 1-10
CZE C5 E4 3:24,804 3:33,547 6:58,351 2:29,389 119,705
84 121 FURIŠ Pavel
Peugeot 205 Mi 16
CZE E1H-2000 3:27,312 3:33,604 7:00,916 2:31,954 118,257
85 91 KACVINSKÝ Peter
Honda Civic
SVK N-2000 3:27,650 3:35,158 7:02,808 2:33,846 118,064
86 602 KUBACKA Štefan
Honda Civic
SVK NP2-1600 3:29,510 3:35,273 7:04,783 2:35,821 117,016
87 133 ŽÁK Josef
Škoda 100
CZE E1H-1400 3:26,905 3:40,877 7:07,782 2:38,820 118,489
88 51 RAPKO Matus
Seat Leon TS
SVK E1-2000 3:32,799 3:37,659 7:10,458 2:41,496 115,207
89 74 TAMÁS Gabriel
Škoda Fabia
SVK A-2000 3:35,645 3:35,113 7:10,758 2:41,796 113,968
90 102 MŇUK Radek
Škoda 130 RS
CZE C3 C1 3:35,295 3:37,899 7:13,194 2:44,232 113,872
91 112 WEIL David
Faster MTX
CZE E2H‑SS-1400 3:35,696 3:39,098 7:14,794 2:45,832 113,660
92 72 BARÁTH Alexander
Honda Civic
SVK A-2000 3:36,526 3:39,630 7:16,156 2:47,194 113,224
93 92 DOBŠINSKÝ Peter
Peugeot 306 S16
SVK N-2000 3:32,054 3:45,209 7:17,263 2:48,301 115,612
94 38 TELLÉR Antal
Opel Corsa
HUN E2‑SH-1600 3:31,769 3:46,091 7:17,860 2:48,898 115,768
95 60 DERĎÁK Dávid
Škoda Fabia
SVK E1-1400 3:39,828 3:39,747 7:19,575 2:50,613 111,565
96 607 HAJSO Marek
Renault Clio RS
SVK NP3-2000 3:30,524 3:49,426 7:19,950 2:50,988 116,452
97 107 ORAVEC František
Škoda 130 RS
SVK HK1-1300 3:36,635 3:43,517 7:20,152 2:51,190 113,167
98 105 BENÍK Tomáš
Lancia Beta Coupé
SVK HK1-2000 3:37,078 3:45,468 7:22,546 2:53,584 112,936
99 47 NAGY Tibor
Subaru Impreza WRX STI
SVK E1+2000 3:41,437 3:41,343 7:22,780 2:53,818 110,760
100 603 SEDLACEK Vlastimil
Honda Civic
SVK NP2-1600 3:33,047 3:53,913 7:26,960 2:57,998 115,073
101 114 GOLIS Jaroslav
Formule Konig
CZE E2H‑SS-1000 3:28,804 4:00,351 7:29,155 3:00,193 117,412
102 126 SVOBODA Libor
Honda Civic
CZE E1H-1600 3:43,768 3:47,754 7:31,522 3:02,560 109,560
103 129 KADLECEK Jiří
Honda Civic VTi
CZE E1H-1600 3:38,858 3:52,825 7:31,683 3:02,721 112,018
104 125 ZOUFALÝ Karel
Škoda Pick Up Freestyle
CZE E1H-1600 3:45,153 3:48,691 7:33,844 3:04,882 108,886
105 123 ŠUBA Ladislav
Opel Astra
CZE E1H-2000 3:46,845 3:48,763 7:35,608 3:06,646 108,074
106 104 BENÍK Marcel
BMW 320i
SVK HK2-2000 3:43,061 3:52,786 7:35,847 3:06,885 109,907
107 120 HÁJEK Marek
BMW 318is e36 Compact
CZE E1H-2000 3:42,908 3:54,188 7:37,096 3:08,134 109,983
108 106 HAUSER Tibor
Škoda 130RS
SVK HK1-1300 3:45,105 3:54,102 7:39,207 3:10,245 108,909
109 96 KALINA Marian
Peugeot 206
SVK N-2000 3:47,390 4:03,489 7:50,879 3:21,917 107,815
110 111 KOPEČEK Pavel
Formule Easter 1-02
CZE E2H‑SS-1400 3:52,363 3:58,631 7:50,994 3:22,032 105,507
111 98 ČIKOR Libuša
Honda Civic Type-R
SVK N-2000 3:56,406 3:56,187 7:52,593 3:23,631 103,799
112 606 BOLDIŠ Jaroslav
Seat Ibiza
SVK NP3-2000 3:32,481 4:27,054 7:59,535 3:30,573 115,380
113 605 SÚČIK Daniel
BMW 320i (e36)
SVK NP3-2000 4:26,676 3:40,906 8:07,582 3:38,620 110,979
114 97 KECSKÉSOVÁ Andrea
Honda Civic Type-R
SVK N-2000 3:57,921 4:12,330 8:10,251 3:41,289 103,043
22 CAPUCCI Marco
Osella PA 21 Evo
ITA CN-2000 2:42,639 DNF   150,739
46 Cehula Jáv
Subaru Impreza
SVK E1+2000 3:01,311 DNS   135,215
116 ČEPIČKA Vlastimil
Mitsubishi Lancer X
CZE E1H+2000 3:25,991 DNS   119,015
87 VLHA Vladimír
Mitsubishi Lancer Evo IX
SVK N+3000 3:31,807 DNS   115,747
124 BORKOVEC David
Škoda Fabia
CZE E1H+2000 3:32,317 DNF   115,469
24 DALL'OGLIO Alberto
Norma M20 FC
ITA CN-2000 DNS 3:36,571   113,201
108 ONDREJKA Ján
GIOM 01
SVK HK1-1600 3:38,834 DNS   112,030
604 HALUŠKOVÁ Petra
Volswagen Golf
SVK NP3-2000 DNF 3:45,984   108,486
29 BENEŠ Oskar
Ford Fiesta
CZE E2‑SH-6500 DNF DNS    
40 SVOZIL Michal
BMW E36 M3
CZE E1-3000 DNF DNS    
53 HRONEC Pavel
Seat Leon
SVK E1-2000 DNF DNF    
85 HOLÁN Ivo
Mitsubishi Lancer Evo IX
CZE N+3000 DNF DNS    
132 KOČIŘÍK David
Škoda Rapid 136
CZE E1H-1400 DNF DNS    
28 LOS Jiri
Mitsubishi Lancer
CZE E2‑SH-6500 DNF DNS    
35 THEIMER Jiří
Peugeot 306 Maxi
CZE E2‑SH-2000 DNS DNS    
130 ŠUSTR Miloslav
Škoda Favorit
CZE E1H-1600 DNF DNS    
134 ŠPILKA Michal
Škoda Felicia Free Style
CZE E1H-1400 DNS DNS    

Kontakt: info@dobsinskykopec.com
© 2004-2019 Riaditeľstvo pretekov EHC Dobšinský kopec, naposledy zmenené: 20. júla 2019
RSS 2.0 kanál
 
Správne RSS