Štát
Súťaž
Skupina
Trieda
Stratu zobraziť
 

Por. St. c. Jazdec / Automobil Stat Trieda 1. jazda 2. jazda Spolu Strata Km/h
Rank St. n. Driver / Car ASN Class 1st Heat 2nd Heat Total time Difference Speed
2 MERLI Christian
Osella FA 30 Zytek LRM
ITA D/E2‑SS-3000 2:17,143 2:15,425 4:32,568   181,030
10 DEMUTH Guy
Norma M20 FC
LUX E2‑SC-3000 2:27,233 2:23,279 4:50,512   171,107
8 NEVEŘIL Dušan
Norma M20 FC
CZE E2‑SC-3000 2:26,034 2:25,123 4:51,157   168,933
5 BORMOLINI Fausto
Reynard k02
ITA D/E2‑SS-3000 2:28,334 2:27,299 4:55,633   166,437
11 VÍTEK Petr
Osella PA 30
CZE E2‑SC-3000 2:37,119 2:32,852 5:09,971   160,390
17 TRNKA Petr
Ligier JS53 EVO3 LRM
CZE E2‑SC-2000 2:34,926 2:35,087 5:10,013   158,243
39 CVRČEK Věroslav
Škoda Fabia S2000
CZE E1+2000 2:40,190 2:39,530 5:19,720   153,676
40 DROTÁR Igor
Škoda Fabia R5 DTRi
SVK E1+2000 2:39,102 2:41,079 5:20,181   154,090
9 BOUDUBAN Fabien
Norma M20 FC
SUI E2‑SC-3000 2:41,279 2:39,763 5:21,042   153,452
24 RYBNÍČEK Marek
Ford WRC EVO
CZE E2‑SH-6500 2:41,833 2:39,992 5:21,825   153,233
23 VITVER Vladimír
Audi TT-R DTM
CZE E2‑SH-6500 2:42,724 2:40,441 5:23,165   152,804
19 BORMOLINI Andrea
Osella PA 20
ITA CN-3000 2:42,906 2:41,771 5:24,677   151,548
112 BONUCCI Uberto
Osella PA 9/90
ITA D8 2:43,028 2:41,867 5:24,895   151,458
15 VONDRÁK Martin
Tatuus Formula Masters
CZE D/E2‑SS-2000 2:43,956 2:43,168 5:27,124   150,250
20 CAPUCCI Marco
Osella PA 21 S
ITA CN-2000 2:44,275 2:43,388 5:27,663   150,048
69 COURROYE Pierre
Mclaren MP4 12C
FRA GT+3000 2:42,904 2:45,450 5:28,354   150,494
113 LOTTINI Piero
Osella PA 9/90
ITA D8 2:48,869 2:47,468 5:36,337   146,392
311 MLEJNEK Aleš
Gloria C8F
CZE E2H‑SS-1400 2:48,673 2:48,204 5:36,877   145,752
26 LOS Jiří
Mitsubishi EVO IX
CZE E2‑SH-6500 2:49,524 2:49,262 5:38,786   144,841
305 NECKÁŘ Libor
Ligier JS53 EVO2
CZE E2H‑SC-2000 2:52,789 2:46,974 5:39,763   146,825
68 MILOŇ Ján
Mclaren 650S GT3
SVK GT+3000 2:49,739 2:50,476 5:40,215   144,434
302 NOVICKÝ Michal
Ligier JS49 Honda
CZE E2H‑SC-2000 2:51,069 2:51,077 5:42,146   143,311
21 DALL’OGLIO Alberto
Norma M20 FC
ITA CN-2000 2:54,348 2:51,140 5:45,488   143,251
45 ŠUBERT Drahoslav
Mitsubishi Lancer WRC 05
CZE E1+3000 2:54,288 2:53,673 5:47,961   141,162
27 MALÝ Jaromír
Mitsubishi Lancer EVO VIII
CZE E2‑SH-6500 2:53,851 2:56,079 5:49,930   141,017
303 KRAKOVIČ Radek
Fiks 09RK
CZE E2H‑SS-1400 2:55,764 2:55,202 5:50,966   139,930
48 MEIXNER Richard
Mitsubishi Lancer
CZE E1+3000 2:57,145 2:55,489 5:52,634   139,701
28 BENEŠ Oskar
Ford Fiesta WRC
CZE E2‑SH-6500 2:58,405 2:55,639 5:54,044   139,582
25 GIULIANI Fulvio
Lancia Delta EVO
ITA E2‑SH-6500 2:53,170 3:02,639 5:55,809   141,572
357 CHUDOBA Zdeněk
Norma M20 F
CZE E2H‑SC-2000 2:58,821 2:57,674 5:56,495   137,983
33 BÉREŠ Jozef
Ford Escort RS Cosworth WRC
SVK E2‑SH-6500 2:58,475 3:00,635 5:59,110   137,364
14 DVOŘÁK Pavel
Martini MK37/F2
CZE D/E2‑SS-2000 3:05,067 3:02,083 6:07,150   134,642
90 SAJLEROVÁ Gabriela
Mitsubishi Lancer EVO X
CZE N+3000 3:04,374 3:03,700 6:08,074   133,457
91 SAJLER Filip
Mitsubishi Lancer EVO X
CZE N+3000 3:03,287 3:05,174 6:08,461   133,757
22 BOUVIER Christian
Wolf GB08
FRA CN-2000 3:04,675 3:06,438 6:11,113   132,752
52 JUHÁS Martin
BMW M3
SVK E1+2000 3:06,557 3:05,148 6:11,705   132,413
42 LIPTÁK Ján
Subaru Impreza
SVK E1+2000 3:08,614 3:03,150 6:11,764   133,857
86 MAJERČÁK Vlastimil
Ford Fiesta R5
SVK S20-3000 3:07,137 3:05,716 6:12,853   132,008
87 VAVŘINEC Tomáš
Mitsubishi EVO IX
CZE N+3000 3:05,680 3:07,408 6:13,088   132,034
49 CEHULA Ján
Subaru Impreza WRX
SVK E1+2000 3:06,888 3:06,306 6:13,194   131,590
38 DOHNÁLEK Josef
Citroën C2 VTS
CZE E2‑SH-2000 3:06,605 3:07,388 6:13,993   131,379
72 VOJÁČEK Lukáš
Subaru Impreza
CZE A+3000 3:07,297 3:07,623 6:14,920   130,894
61 ČAMBAL Mojmír
Citroën Saxo VTS
SVK E1-1600 3:08,333 3:08,801 6:17,134   130,174
94 VLHA Vladimír
Mitsubishi Lancer EVO IX
SVK N+2000 3:09,321 3:08,246 6:17,567   130,234
92 MIČKO Branislav
Mitsubishi Lancer EVO IX
SVK N+2000 3:10,306 3:07,821 6:18,127   130,529
41 KLUZA Waldemar
Mitsubishi Lancer EVO
POL E1+2000 3:09,141 3:09,233 6:18,374   129,618
89 AMBRÚZ Peter
Mitsubishi Lancer EVO IX
SVK N+3000 3:11,919 3:10,303 6:22,222   128,826
34 KOTEK Pavel
BMW M3
CZE E2‑SH-3000 3:11,870 3:10,666 6:22,536   128,581
74 ZUURBIER Luca
Honda Civic Type-R
ITA A-2000 3:12,015 3:10,826 6:22,841   128,473
58 KOLENO Miloš
Škoda Octavia Kit Car
SVK E1-2000 3:11,721 3:12,262 6:23,983   127,873
73 TONINO Cossu
Honda Civic Type-R
ITA A-2000 3:12,851 3:13,206 6:26,057   127,124
307 TOMEČEK Lukáš
VW Golf I GTi Oettinger
CZE E1H-1600 3:15,082 3:15,873 6:30,955   125,670
62 DEMETER Matej
Citroën Saxo
SVK E1-1600 3:15,567 3:15,579 6:31,146   125,359
55 MACHÁČEK Kamil
Opel Calibra
SVK E1+2000 3:14,721 3:17,532 6:32,253   125,903
377 GRUNDOVÁ Nela
Mitsubishi Lancer
CZE E1H+2000 3:16,549 3:16,127 6:32,676   125,001
95 KONEČNÝ Tomáš
Subaru WRX STi
SVK N+2000 3:17,301 3:16,242 6:33,543   124,927
118 CZAPKA Marian
Porsche 928
POL C3 3:18,523 3:17,428 6:35,951   124,177
85 HERNÁDI László
Mitsubishi Lancer EVO IX. R4
HRV S20+3000 3:16,620 3:19,949 6:36,569   124,687
81 FUSKO Tomáš
Peugeot 208 R2
SVK A-1600 3:18,036 3:18,544 6:36,580   123,796
79 HUDY Vladimír
Honda Civic Type-R
SVK A-2000 3:18,919 3:17,679 6:36,598   124,019
76 DĚDEK David
Alfa Romeo 147
CZE A-2000 3:18,251 3:19,336 6:37,587   123,661
82 PAVLÍK Denis
Peugeot 208 R2 VTi
SVK A-1600 3:18,645 3:19,137 6:37,782   123,416
36 THEIMER Jiří
Peugeot 306 Maxi
CZE E2‑SH-2000 3:19,008 3:19,648 6:38,656   123,191
37 OŠMERA Jiří
VW Scirocco
CZE E2‑SH-2000 3:23,193 3:16,171 6:39,364   124,973
120 KUBÍČEK Jiří
Škoda 130 RS
CZE C1 3:19,343 3:20,351 6:39,694   122,984
108 TYKAL Petr
Metalex MTX 1-03
CZE E2 3:22,245 3:19,295 6:41,540   123,014
111 GORNI Roberto
Osella PA N
ITA D10 3:21,861 3:19,908 6:41,769   122,636
304 SAMEK Martin
Škoda Felicia Pick Up
CZE E1H-1600 3:21,412 3:21,061 6:42,473   121,933
60 HERBAN Bartosz
Peugeot 208
POL E1-2000 3:23,544 3:19,346 6:42,890   122,982
70 JERMAN Martin
Lamborghini Gallardo GT3
CZE GT+3000 3:39,135 3:04,017 6:43,152   133,227
75 ČAMBÁLIK Bohumír
Honda Civic Type-R
SVK A-2000 3:22,575 3:21,811 6:44,386   121,480
59 SUTOR Róbert
Škoda Octavia
SVK E1-2000 3:21,145 3:25,590 6:46,735   121,882
71 KMÍNEK Zdeněk
Nissan 350Z Fairlady
CZE GT+2000 3:25,697 3:21,978 6:47,675   121,380
332 STUDENÝ Lukáš
Škoda 110 R
CZE E1H-1400 3:24,754 3:23,666 6:48,420   120,374
361 ŠTILEC Roman
Honda Civic
CZE E1H-1600 3:27,352 3:22,953 6:50,305   120,796
110 ZMEŠKAL Miloš
Ralt 032
CZE E9 3:25,491 3:24,952 6:50,443   119,618
80 VEREŠ Alexander
Renault Clio RS
SVK A-2000 3:26,951 3:26,415 6:53,366   118,770
109 KMEŤ František
Metalex MTX 1-03
SVK E2 3:26,652 3:27,836 6:54,488   118,634
125 MIKEŠ Jaroslav
Škoda 130 RS
CZE B3 3:25,998 3:29,552 6:55,550   119,011
99 POPIELA Marcin
Honda Civic
POL N-2000 3:29,428 3:26,715 6:56,143   118,598
53 POLÁČEK Martin
BMW M3
SVK E1+2000 3:40,024 3:18,113 6:58,137   123,748
97 FUSKO František
Seat Leon TDi
SVK N+2000 3:29,675 3:28,506 6:58,181   117,579
369 WINTER Jaroslav
Honda Civic Type-R
CZE E1H-2000 3:29,733 3:29,183 6:58,916   117,199
64 STEJSKAL Bronislav
Škoda Felicia Kit Car
CZE E1-1400 3:33,431 3:29,205 7:02,636   117,186
601 KALINA Marian
Peugeot 206
SVK NP3 3:32,436 3:30,392 7:02,828   116,525
341 MALÍK Lukáš
Opel Astra OPC
CZE E1H-2000 3:31,344 3:31,961 7:03,305   116,000
98 ŠVEC Kamil
Seat Leon TDi
SVK N+2000 3:33,750 3:30,230 7:03,980   116,615
325 ŠUSTR Miloslav
Škoda Favorit
CZE E1H-1600 3:32,154 3:33,753 7:05,907   115,558
301 PLUHAŘ Jindřich
Nissan Sunny
CZE E1H-2000 3:35,733 3:31,219 7:06,952   116,069
114 NEUBAUER Herbert
Lancia Delta Integrale 16V
AUT D6 3:33,036 3:33,994 7:07,030   115,079
50 BRACHT Jürgen
Subaru Impreza GC 8
SVK E1+2000 3:35,742 3:31,491 7:07,233   115,920
100 KRIŠKA Jozef
Renault Clio RS Sport Ragnotti
SVK N-2000 3:33,978 3:33,265 7:07,243   114,956
101 KACVINSKÝ Peter
Honda Civic Type-R
SVK N-2000 3:33,497 3:34,061 7:07,558   114,831
107 COLOTTO Gina
Formula Fiat Abarth FE033
ITA E3 3:34,874 3:34,918 7:09,792   114,095
54 RAPKO Matúš
Seat Leon TS TDi
SVK E1+2000 3:39,542 3:32,175 7:11,717   115,546
116 STEJSKAL Milan
Lada VFTS
CZE D4 3:36,112 3:35,821 7:11,933   113,594
124 MICHL Josef
Škoda 130 RS
CZE B3 3:36,676 3:36,526 7:13,202   113,224
331 MÜLLER Lukáš
Škoda 100
CZE E1H-1400 3:39,010 3:35,215 7:14,225   113,914
115 SEDLÁČEK Michal
Fiat Ritmo Abarth 130 TC
CZE D5 3:38,362 3:38,491 7:16,853   112,272
309 STRNAD Petr
Škoda 130 LR
CZE E1H-1400 3:40,470 3:37,799 7:18,269   112,563
126 KONICAR Vladimír
BMW 2002
CZE A5 3:43,027 3:39,822 7:22,849   111,527
129 GRASSO Angela
Lotus 23 B
ITA A8 3:42,801 3:41,204 7:24,005   110,830
602 SUČÍK Daniel
BMW 320i E36
SVK NP3 3:43,993 3:42,154 7:26,147   110,356
77 GRUNTORÁD František
Renault Clio
CZE A-2000 3:45,119 3:42,902 7:28,021   109,986
122 ANDRIŠEKOVÁ Gabriela
Škoda 130 RS
SVK -1300 3:41,396 3:47,357 7:28,753   110,734
67 MACHOVÁ Tereza
Suzuki Swift
CZE E1-1400 3:46,658 3:44,338 7:30,996   109,282
119 BENÍK Tomáš
Lancia Beta Coupé
SVK C2 3:46,736 3:47,075 7:33,811   108,126
335 ŠÁLEK Jan
Estonia 21
CZE E2H‑SS-1600 3:46,960 3:48,776 7:35,736   108,019
603 TOTH Mario
Škoda 110 L
SVK NP1 3:49,186 3:46,898 7:36,084   108,049
121 INDRA Jindřich
Škoda 110 L
CZE C1 3:49,094 3:47,426 7:36,520   107,798
308 KOPEČEK Jiří
Opel Astra F 2.0
CZE E1H-2000 3:50,457 3:47,499 7:37,956   107,763
117 BENÍK Marcel
BMW 320i
SVK D2 3:52,282 3:49,625 7:41,907   106,765
102 BARÁTH Alexander
Honda Civic
SVK N-2000 3:53,528 3:49,059 7:42,587   107,029
84 SUCHÁČ JR. Maroš
Škoda Fabia 1.4 16V
SVK A-1400 3:53,413 3:52,615 7:46,028   105,393
372 BROUSEK Petr
Austin Mini Cooper
CZE E1H-1400 3:55,178 3:50,900 7:46,078   106,176
127 LABNER Reinhard
Austin Mini Cooper S 1275
AUT A3 3:52,422 3:56,323 7:48,745   105,481
66 DERĎÁK Dávid
Škoda Fabia
SVK E1-1400 3:52,961 3:56,471 7:49,432   105,236
78 POLLÁK Ľudovít
Škoda Fabia
SVK A+2000 3:56,953 3:54,611 7:51,564   104,496
130 HAUSER Tibor
Škoda 130 RS
SVK -1300 3:57,107 3:55,583 7:52,690   104,065
105 GÄNSDORFER Aleš
Metalex MTX 1-10
CZE E4 3:59,251 4:00,325 7:59,576   102,470
65 BRUCHÁČ Michael
Honda Civic
SVK E1-1400 4:11,411 4:07,835 8:19,246   98,921
44 ONDREJKA Ján
Giom 1
SVK -1600 4:14,289 4:07,388 8:21,677   99,099
103 AMBRÚZ Anna
Honda Civic Type-R
SVK N-2000 4:21,119 4:13,090 8:34,209   96,867
128 PAGLIARELLO Giovanni
Abarth 1000 Bialbero
ITA A2 4:39,706 4:33,330 9:13,036   89,694
29 “DUBAI“
Mitsubishi Lancer
POL E2‑SH-6500 2:49,188   144,904
366 HLAVINKA Josef
Lotus Opel
CZE E2H‑SS-2000 3:12,179   127,569
344 HORT Martin
Peugeot 106
CZE E1H-1600 3:18,104   123,753
57 KRIVÁK Stanislav
Peugeot 306
SVK E1-2000 4:28,163   91,422
1 FAGGIOLI Simone
Norma M20 FC
ITA E2‑SC-3000    
3 BENEŠ Miloš
Osella FA 30
CZE D/E2‑SS-3000    
16 ONDREJ Tomáš
Tatuus FR 2000
SVK D/E2‑SS-2000    
18 VONDRAK Petr
Osella PA 21 EVO
CZE E2‑SC-2000    
47 CIKOR Radomir
Mitsubishi Lancer
SVK E1+2000    
51 DUBÓCZI Jaroslav
Seat Leon Supercopa TDi
SVK E1+2000    
83 DOBŠINSKÝ Peter
Škoda Fabia
SVK A-1400    
93 DEME Jozef
Mitsubishi Lancer EVO IX
SVK N+2000    
106 ČILIAK Miroslav
Metalex MTX 1-06
SVK E4    
398 BOHÁČ Milan
Renault Clio Sport
CZE E1H-2000